Про нас

Про нас
Chernikova Brand
Про нас

Chernikova Brand

Logo of company
Про мене

Моє ім’я — Любов, а друзі називають мене Люба.

Отож, ми з вами можемо бути друзями.

З 2010 року я створюю дизайнерський одяг під власним брендом CHERNIKOVA, і сьогодні це вже 27 реалізованих колекцій та понад 1000 моделей одягу з елементами етніки.

Наш одяг надягають чоловіки та жінки з більш ніж 30 країн світу: України, Європи, Америки і ще там десь. А в наших сукнях та сорочках одружилися понад 100 пар, і вони вже одягають у нас своїх дітей.

Але найголовніше не виміряти ніякими цифрами. Мій бренд CHERNIKOVA, про який знаю я — це вся я. Це те, як я бачу і відчуваю світ. І як реагую на нього. І все, що бачу довкола: енергію, багатство, кольори, природу, безмежність, божевілля, гармонію.

Я і мій бренд – для тих людей, які хочуть створити непростий образ, одягши яскраві, наповнені композицією, емоцією та змістом речі.

Я мрію, щоб дизайнерський одяг, який створюю, був не просто красивим прикриттям тіла, а довершенням вашої сутності, яка перегукується з моїми цінностями. Одяг — одна з мов спілкування зі світом, тож давайте розмовляти однією мовою

Детільніше

На сьогоднішній день, бренд CHERNIKOVA — це...

benefit1

32 колекцій дизайнерського одягу з вишивкою: сукні, сорочки, пальто, керсетки

benefit1

Участник понад 40 виставок, 14 з яких були персональними: в Україні, Північній Америці, Канаді, Європі та Азії

benefit1

Понад 10 000 речей, виготовлених на виробництві, які наразі носять жінки та чоловіки з більше, ніж 30 країн світу

benefit1

Сукні та сорочки з дизайнерською вишивкою для понад 100 пар, які створили в них сім’ю і навіть вже одягають в одяг бренду своїх дітей

Дизайнерські сукні від Любові Чернікової

У цьому розділі представлені сучасні сукні та плаття в етно стилі українського бренду «Chernikova» – тут ви відразу відчуєте і дизайнерську натхненність і вправність наших майстринь. Так, адже ми створюємо ексклюзивний одяг з 2009 року і за цей час добре вивчили свою дорогу, можливості і людину в її найсильнішій іпостасі.

Вже понад 1000 різноманітних моделей суконь знайшли своїх прихильниць між українських дівчат та закордонних гостей. Вишиті плаття «Chernikova» та інші речі з нашого каталогу носять в Україні, Польщі, Румунії, Франції, Америці та інших країнах. Тож будьте впевненими, перед вами український бренд, перевірений часом та високими вимогами.

Тут ви знайдете одяг для будь-яких подій. Одні моделі можна з легкістю вдягти на прогулянку, а інші дизайнерські вишиті сукні стануть доречними на святкових та урочистих подіях. Окрім того, за індивідуальним замовленням є можливість отримати унікальну весільну сукню в етнічному стилі або обрати індивідуальний дизайн.

Плаття дизайнерські – тканини традиційні

Для дизайнерських суконь ми використовують дорогі якісні тканини. Обираємо матеріал в залежності від того, який характер хочемо надати вбранню.  Грайливий чи стриманий? Мрійливий чи вольовий? А може загадковий і невловимий?

Ось деякі матеріали, які часто стають основою суконь «Chernikova»

  • Унікальне старовинне домоткане полотно. Так, деякі сукні ми шиємо з конопляного чи лляного полотна, що має цілу історію. Такий матеріал не легко дістати. За ним «полюємо» в маленьких Карпатських селах, а після покупки, буває, виполіскуємо в гірських річках.
  • Якісна бавовна. Це м’які речі, які відкривають всю жіночу ніжність і тепло, а в поєднанні з вишивкою просто чарують і власницю і тих, хто поруч.
  • Костюмна тканина. Це дуже практичний матеріал. Дизайнерські сукні з такої тканини дуже елегантні і зручні. Вони не сковують рухів, гарно драпіруються, мають приємну текстуру
  • Оксамитові сукні. Такі плаття в етно стилі виглядають святково і шляхетно. Ми любимо оксамит за його вміння грати світлотінями і створювати казкову картинку. Вам теж, ми впевнені, сподобаються наші оксамитові вироби.

І це далеко не все. Тканина кожного виробу вказана в інтернет-магазині дизайнерського одягу. Обирайте те, що вас надихає, приходьте на примірку і носіть із задоволенням наші дизайнерські сукні.

Плаття в етно стилі – магія оздоблення

За натхненням насправді не доводиться ходити далеко. Воно всюди – у місцевих вулицях, небесній блакиті, пташиних крилах, зоряному сяйві, в річках, лісах, горах… Всі елементи природи знаходять своє відображення в людській праці і мистецтві. Красу природи покажуть наші дизайнерські вишиті сукні, бо вони не взялися ні звідки, а стали частиною довершеного задуму великого Світу.

Ексклюзивні плаття декоровані вишивкою, тканими вставками, пір’їнами, шовковими стрічками, бісером, елементами хусток та іншими деталями. Кожній речі своє начиння. У кожній речі свій характер.

Створюємо з любов’ю

Вже десятиліття ми, натхненні жіночою природою та довкіллям, створюємо ексклюзивні сукні для наших замовниць. Ми експериментуємо з комбінаціями та вдосконалюємо бренд. Незмінними залишаються наступні характеристики:

  • Якісні матеріали. Обираємо тільки найкращі тканини, декор і навіть найменші деталі. Купити дизайнерську сукню нашого бренду означає придбати річ, що може стати сімейною реліквією і передаватися з покоління в покоління. Ми подбали про довговічність вашої покупки.
  • Ретельний контроль. Кожна річ отримує увагу у всій повноті від зародження ідеї до потрапляння в руки покупця. Якість швів, технології пошиття, порядок розміщення інструментів на виробництві – нічого не залишається без контролю.
  • Унікальність. Ексклюзивні сукні потребують ексклюзивних рішень. Ми не відтворюємо модні тенденції, а створюємо речі, які будуть у тренді завжди. Наші вишиті плаття в етно стилі живі, енергетично сильні, неповторні.
  • Розвиток і змінність. Ми, як вода, не стоїмо на місці, не повторюємося, а продовжуємо нашу творчу дорогу з вами. Спостерігайте за новими колекціями та моделями бренду «Чернікова» і ви одразу зрозумієте, що створене спеціально для вас.

Отож запрошуємо переглянути плаття дизайнерські в нашому каталозі і вибрати ті моделі, котрі вам до душі. Ви можете замовити сукню безпосередньо через сайт, якщо в наявності ваш розмір, або ж замовити пошив сукні за вказаними мірками.