Сьогодні

Про колекцію

Колекція «Сьогодні» — випадок, коли щось самобутнє та нове народжує нову форму і зміст.

25 березня 2016 року у рамках Lviv Fashion Week була презентована колекція «Сьогодні». Її основні образи  — верхній одяг, сукні та костюми, прикрашені борщівською вишивкою. Всього — 20 одиниць.

«Сьогодні» — це колекція, побудована на контрасті кольорів (чорного та білого) і контрасті тканин (простої старовинної коноплі та вишуканого оксамиту). Такі полярності втілюють її філософію: не відмовляти собі бути щасливим і розкішно вбраним саме сьогодні, цього дня, не чекаючи нагоди. І потішити себе красивим одягом зараз і носити його щодень.

 

На білій та чорній тканинах особливо виділяється барвиста вишивка, що вирізняється яскравими спалахами червоного, зеленого, жовтого, синього. На полотні та оксамиті розквітають химерні, пишні квіти — основний елемент борщівської вишивки.

 

Стародавні візерунки, хоч і переосмислені на сучасний лад, несуть у собі дух самобутності, автентичності, поєднують тонкою незримою ниткою минуле та те саме «сьогодні».

 

Окрім вишитих орнаментів, цілісність кожної речі складає міксування різних технік і підходів, використання різноманітного декору, мережив та фурнітури. Разом вони створюють неймовірний образ, і не важливо, що це — довга романтична сукня, чи зручний жилет.

Коментар дизайнерки

Вишитий одяг можна і треба вбирати частіше, ніж на Великдень і Різдво. Так само, як ходити до церкви і молитися.

 

Гарно вбиратися треба щодня, ніхто не знає, скільки ще житиме, а для мене немає більшого свята, ніж Сьогодні – свято теперішньої миті. Саме зараз відбувається життя, тому треба все найкраще і найгарніше одягати зараз, не чекаючи нагоди.

 

Так само як і їсти, любити, товаришувати, працювати, проводити час – все з Любов’ю і в цю мить.