Благодійні хусточки

Комусь хустка як оберіг. Комусь як прикраса. Комусь як мистецтво. А комусь як зброя – для захисту свого дому.

Наші хустки об’єднують всі ці функції. Розумієте: коли купуєте хустки від Chernikova – то ви отримуєте оберіг, прикрасу, мистецтво колаборації художників та дизайнера. А захисники України – отримують допомогу у війні, яку почала росія проти України. Допомогу для захисту свого дому.

Бо 100% від прибутку ми віддаємо ЗСУ через надійних та перевірених волонтерів.

 

Тут система vin-vin в дії.

 

Хустки купують для себе чи на сувенір. Наші клієнти, які живуть в інших країнах світу, замовляють їх як подарунок для своїх іноземних друзів. Це допомагає захищати також інформаційний фронт. Адже такий подарунок супроводжується нагадуванням про війну в Україні. Та розповіддю про прадавню та потужну культуру нашого народу.

З Мартою Пітчук десь таку картинку й уявляли, коли працювали над дизайном хусток ще до початку повномасштабного вторгнення. Картини Марти, її мотанки мають особливу силу оберега. Та після 24 лютого 2022 ми перейшли в іншу реальність. А наші хустки отримали ще одну функцію – допомога військовим у захисті своєї домівки.

 

 

Також до ініціативи доєднався художник Ярослав Шкрібляк. Його дукачі зображені на одній з хусток цієї серії.

 

Ми активно відправляємо ваші замовлення не лише по Україні, де є на це можливість, але й по всьому світу – ми це можемо: замовники з Європи зі США чи Канади отримують ці хустини та інші замовлення протягом 10-15 робочих днів, а на інші континенти протягом 15-20 робочих днів.

 

Тож замовляйте! Отримуйте цей оберіг, красу та мистецтво. Отримуйте шовкову чи вовняну зброю для захисту. Наших душ та нашої держави.

Хустина “Дукачі”