Тетяна і Назарій

Наречені

 

Ти до мене прийшла не із казки чи сну,

І здалося мені, що стрічаю весну.

Ти явилась мені — і здалося, що світ

Помолодшав навколо на тисячу літ.

 

Василь Симоненко

Сукня нареченої  “Квіткова” колекція “Сьогодні“.

Вишивка: машинна, низинка та борщівська.

Матеріали: костюмна тканина, оксамитові стрічки.

Склад: основна тканина – бавовна 70%, віскоза 30%; підкладка – бавовна 100%.

 

 

 

Сорочка нареченого “Зорепад”.

Вишивка: машинна, низинка.

Матеріали: костюмна тканина.

Склад: основна тканина – бавовна 70%, віскоза 30%; підкладка – бавовна 100%.

Про колекцію

«Сьогодні»

 

Колекція, побудована на контрасті кольорів (чорного та білого) і контрасті тканин (простої старовинної коноплі та вишуканого оксамиту).

 

Такі полярності втілюють її філософію: не відмовляти собі бути щасливим і розкішно вбраним саме сьогодні, цього дня, не чекаючи нагоди.

Про вишивку

Борщівська вишиванка вражає різномаїттям врозів та по праву є історично-культурна цінністю і гордістю Тернопільського краю. Вона вирізняється густо зашитими квітковими та геометричними візерунками. Чорні з незначним вкрапленням кольорових мотивів орнаментальні композиції на сорочках і блузках – головні декоративні акценти в борщівському святковому вбранні.

 

“Низинка” (низь) – характерна для української вишивки техніка, що творить геометричні узори з чіткою діагоналлю. Це рахунковий шов “вперед голку” і виконується зі споду. У жіночих вишиванках низзю вишивали “уставку” – прямокутний фрагмент верху рукава (міг бути окремим елементом крою або суцільним з рукавом), комір, манжети, пазуху та “погрудки” – вертикальні смуги спереду на грудях. На чоловічих сорочках низзю вишивали комір, “манішку” та манжети.

У магазин