Умови купівлі-продажу

Умови купівлі-продажу

Умови купівлі-продажу

 

Споживач, діючи з метою придбання Товару на сайті «CHERNIKOVA» приймає такі умови:

1. Загальні положення

1.1. У разі прийняття даних умов, споживач стає Покупцем.

1.2. Оформляючи покупку, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами сайту, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом необмеженого терміну. Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення ) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов продажу товару. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ і передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. Продавець – інтернет магазин «CHERNIKOVA», розміщений в мережі Інтернет за адресою https://chernikova.ua/

2.2. Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів народного споживання, за якими вказується ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

2.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, що одержує інформацію від Продавця, яка розміщує Замовлення на покупку Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

2.4. Замовлення – оформлена і розміщена заявка Покупця на купівлю Товарів, адресована Продавцю.

2.5. Сайт Інтернет-магазину – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://chernikova.ua/

3. Предмет

3.1. Продавець зобов’язується, в випадку наявності на складі обраного споживачем товару, продавати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на сайті Інтернат-магазину, а також за телефонами вказаними на сайті https://chernikova.ua/ , а Покупець зобов’язується на умовах і в порядку, визначених умовами сайту, купувати Товар і оплатити його вартість.

3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий під заставу, не знаходиться в суперечці, під арештом і на нього не поширюються права третіх осіб.

3.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, що регулює сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання даних умов, а також гарантує, що має право на виробництво та / або реалізацію товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов’язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання даних умов і реалізації товару.

3.4. Покупець приймає умови покупки на сайті в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку ‘Розмістити замовлення’, що означає підтвердження Покупця прочитаного тексту умов продажі на сайті «CHERNIKOVA» і згоду з його пунктами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Продавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання даних умов і залишає право Продавця скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи з сайтом Інтернет-магазину

4.1. Покупець може переглядати зміст сайту Інтернет-магазину, оформляти Замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації/.

4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

ПІБ

Адреса електронної пошти

Номер телефону

Адреса відділення Нової Почти, на яку буде відправлене замовлення

4.4. Покупець зобов’язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.6. Продавець має право відмовити Покупцеві в оформленні Замовлення, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови недобросовісної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.)

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на сайті Інтернет-магазину самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину і натискаючи кнопку ‘купити’.

6. Ціна і порядок оплати

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

6.2. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:

готівковий розрахунок;

безготівковий розрахунок;

за допомогою електронних платіжних систем;

за допомогою платіжних терміналів.

6.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.

6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

6.6. Доставка Замовлення Продавцем виконується після повної оплати Товару, або без попередньої оплати в тому числі кур’єрською службою.

6.7. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.8. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця та потрібної кількості, зазначеної у момент оформлення Замовлення, в результаті чого, можуть збільшитися строки обробки Замовлення.

7. Умови повернення

7.1. У разі невірного зазначення ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець при першій можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення, в тому числі за допомогою телефонного зв’язку та / або засобів електронного зв’язку. При неможливості зв’язатися з Покупцем на протязі 72 годин дане Замовлення вважається анульованим автоматично. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві оплачену за Замовлення суму шляхом її перерахування на рахунок Покупця або іншим прийнятним способом.

7.2. При оформленні Замовлення, Покупець погоджується з тим, що він має право відмовитися від усього Замовлення, а не від його частини.

7.3.Товар може бути повернений, якщо не підійшов по розміру, про що робиться повідомлення Продавцю протягом трьох днів з моменту отримання замовлення. Умовами повернення є відсутність ознак носіння, належний товарний вигляд із збереженням споживчих властивостей і всіх ярликів, пломб і т.п.

8.Гарантійний термін

8.1.Продавець надає гарантію на одяг бренду «CHERNIKOVA» – один місяць з моменту придбання. На взуття – згідно сезонності

8. Обов’язки Продавця

8.1. Надавати правдиву інформацію про товари, ціни на них а також умовах доставки Товару.

8.2. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.

8.3. Гарантувати відповідність якості Товару вимогам якості на території України. Забезпечити гарантійні зобов’язання відповідно до даних умов.

8.4. У разі зміни терміну поставки, негайно інформувати Покупця про зміну умов поставки. Продавець інформує Покупця за допомогою телефонного або електронного зв’язку. При неможливості зв’язатися з Покупцем у випадки порушення останнім п. 4.4 умов , Продавець не несе відповідальності перед Покупцем згідно з даними умовами та норм чинного законодавства.

9. Обов’язки Покупця

9.1. Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, в тому числі при реєстрації на сайті Інтернет-магазину.

9.2. Оплачувати Товар, відповідно Замовлень, за зазначеною у них ціною.

9.3. При прийомі Замовлення провести зовнішній огляд на предмет зовнішнього пошкодження упаковки у разі відсутності зовнішніх пошкоджень упакування підписатися в накладній (квитанції, і т.д.) про отримання Замовлення. Відкрити в присутності представника служби доставки зовнішню упаковку з метою перевірки збереження вкладеного, оглянути Товар на предмет цілісності його індивідуальної упаковки і наявності зовнішніх пошкоджень на ній.

9.4. У разі наявності претензій вимагати від представника служби поставки скласти Акт зовнішнього огляду й Акт прийому-передачі в 3-х примірниках. В акті огляду описуються пошкодження зовнішнього упакування, а в Акті прийому-передачі описуються всі пошкодження індивідуального упакування товару.

9.5. У разі передачі Продавцем Товару з порушенням умов Замовлення про кількість, асортимент, комплектності Товару, – не пізніше 5 (п’яти) наступних за днем покупки (отримання), календарних днів сповістити Продавця про ці порушення. При цьому Товар повинен бути повернутий у товарному вигляді із збереженням споживчих властивостей і всіх ярликів, пломб і т.п.

10. Права Покупця

10.1. Вимагати повернення оплати Товару у разі неможливості виконання Продавцем умов Замовлення.

10.2. До передачі Товару відмовитися від покупки, відшкодувавши Продавцеві транспортні витрати, понесені у зв’язку з вчиненням дій щодо виконання умов продажу.

10.3. При виникненні претензій до якості Товару, пред’явити їх у строки та згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».

11. Відповідальність сторін

11.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання та неправильного догляду Товарів замовлених на сайті Інтернет-магазину.

11.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов’язань за цим Договором у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

12. Конфіденційність і захист персональних даних

12.1. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. даних умов.

12.2. Надаючи свої персональні дані на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних ».

12.3. Продавець використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Продавцем, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

12.4. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

12.5. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

13. Інформаційні повідомлення

13.1. Реєструючись на сайті Інтернет-магазину, Покупець дає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від Продавця, що діють на підставі договору з Продавцем, за допомогою служб коротких повідомлень (SMS) та / або електронної пошти.

13.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, написавши повідомлення на електронну пошту продавця.

14. Правила використання матеріалів, розміщених на сайті Інтернет-магазину

14.1. Сайт Інтернет-магазину містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші під охороною закону матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.

14.2. Весь зміст сайту Інтернет-магазину охороняється законодавством України.

14.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на сайті Інтернет-магазину, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступці, створювати похідні продукти та ін.

15. Інші умови

15.1.Дані умови діють в рамках законодавства України.

15.2. Всі суперечки, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавцем можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

15.3. Продавець має право вносити зміни в текст даних умов на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна на сайті Інтернет-магазину.

15.4. При виникненні претензій Споживач повинен звернутися в Службу підтримки Продавця по телефону або по електронній пошті, вказаній на Сайті.