Весілля

Соломія та Петер

Український дизайнерський одяг, Соломія та Петер

Хочу подякувати Chernikova за українське сучасне вишите вбрання, яке прикрасило наше весілля та у якому мені вдалося вразити всіх гостей за кордоном!

Майбутній чоловік виявився іноземцем, тож мала за честь влаштувати весілля в українському стилі і познайомити його з рідними традиціями. Щоб знайти омріяну сукню, передивилася багато сторінок з відомими дизайнерами зі Львова та Івано-Франківська в інстаграмі, дивилася їхні сайти в інтернеті. Так, натрапила на бренд Chernikova, що привабив стильним вбранням, адекватними цінами, які відповідали якості одягу та індивідуальним підходом. До того ж дуже сподобалося стильне оформлення сторінки в інстаграмі з крутезними фото з модних фешн-показів.

Виконане на замовлення вбрання теж не розчарувало ні якістю, ні красою: на весіллі з гордістю хизувалася модною сукнею з українськими вишитими візерунками. Тепер маю намір надягти її ще й на вінчання. А надалі — зберегти, як дуже цінну пам`ять про особливий день.

До речі, свекруха, яка живе в Німеччині, нещодавно прислала мені посилання на пост у Фейсбуці, де на сторінці Ukrainian diaspora in the world опубліковано наше з чоловіком фото у цьому вбранні. Дуже приємно, розуміти, що таким чином українське популяризується у світі.

Читати всі відгуки