Весілля

Оксана та Денис

Український дизайнерський одяг, Оксана та Денис

Chernikova — приємне знайомство, яке буде продовжуватися. Вибір на одяг в етно-стилі впав тому, що хотілось чогось некласичного весільного. Я шукала святкове вбрання, яке б мало зв'язок з українським корінням, але при тому було б сучасним і стильним. Одяг бренду Chernikova саме такий — це не просто вишите вбрання, а цілісний стиль зі своєю родзинкою. Бренд відкрила для себе, шукаючи ідеї для весільної сукні в інтернеті. Якось натрапила на сукню з колекції «Я Бачу», а далі вже передивилася кілька разів весь сайт.

Сукня, яка згодом стала моєю весільною, настільки мені сподобалась, що я постійно до неї поверталась, хоча й продовжувала пошуки далі) Тобто, ми «прийшли» одна до одної не одразу, а через певний час)) Видно, якась магія є у бренду Chernikova, адже я навіть не бачила вбрання вживу, лише на фото) До купівлі сукні я підходила практично, щоб одягти її не лише раз у житті, а й потім: на сімейні свята чи інші урочисті події. Наразі, вона береже весільні спогади та чекає наступного приводу вийти в люди).

Для мене одяг Chernikova однозначно має певний символізм, адже пов'язаний з початком створення нашої сім'ї, тобто, річ вже тримає у собі світлі спогади. А ще ця сукня зібрала стільки компліментів, що їй можна було б завести свій інстаграм)) В мене дуже часто запитували, де я придбала її, або просто залишали схвальні відгуки про красу і оригінальність вбрання.

І ще хочу додати: в нашому гардеробі часто є речі, які ми дуже любимо, а є й такі, які швидко набридають. Одяг бренду Chernikova, звісно ж, належить до перших, його хочеться зберігати і передавати, як сімейну реліквію, як ті мамині або бабусині речі, які ми бережемо віками. В цьому, напевно, найбільша цінність бренду).

Читати всі відгуки