Весілля

Надія та Антон

Український дизайнерський одяг, Надія та Антон

Ми хотіли в наш найпрекрасніший і найщасливіший день відчувати себе стильно і комфортно, тому вирішили відсвяткувати його в рідному українському стилі. Питання з одягом навіть не стояло. Я давно, завдяки щасливому випадку, знайшла для себе прекрасний і стильний бренд Люби Чернікової. У 2016 році я була на весіллі у друзів в Івано-Франківську і в галереї "Бастіон" я зустріла і закохалася в бренд Chernikova. З тих пір мій гардероб все більше і більше наповнюється чарівними творіннями від Люби!

Це вбрання я захотіла і в наш особливий день. Люба створила для нас дизайн, що повністю відповідав побажанням нашої душі! В день нашого весілля ми відчували себе по особливому прекрасними. Наше свято проходило в маленькому туристичному містечку, в лісі Black Forest, в Німеччині, і багато туристів. проходячи повз нас, фотографували нас. Це було так мило, і ми впевнені, що саме особливий стиль Chernikova справив враження на перехожих.

Бренд Chernikova для нас — це поєднання сучасного, стильного і рідного українського дизайну з духом старовини.

Наш весільний наряд чекає свого виходу на наше вінчання і хрещення нашого малюка. Ми зберігаємо наше весільне вбрання для наступних особливих свят у нашому житті.

В одязі Chernikova ми відчуваємо себе особливо щасливими. Він надає нам почуття тепла в душі, почуття чогось рідного та незабутнього, і той же час почуття впевненості в собі, тому що одяг Chernikova це поєднання модерну та елегантності.

Читати всі відгуки