Весілля

Марія та Сашко

Український дизайнерський одяг, Марія та Сашко
Марія

Захотіла весільний одяг у етно стилі, тому що бажалося чогось особливого і символічного в нашому вбранні, а українська вишивка саме відображає наш дух, культуру, нашу національність.

Сукню я хотіла білу з вишивкою в зелених тонах, це мій улюблений колір, а чоловік, в свою чергу, хотів темні кольори: темно-синю вишивку або полотно такого кольору. Цей спір вирішила Люба, поєднавши все в одному орнаменті, з переважанням зеленого для мене, і синього для чоловіка.

Часу на пошиття було дуже мало, оскільки я звернулася пізно, десь за місяць до весілля, і переживала, чи взагалі вистачить часу зробити сукню, що була складною у виконанні, і сорочку. Проте Люба впевнено взялася за наше вбрання. Ми дуже вдячні, що Люба зробила все вчасно і дійсно красиво! Нам дуже сподобалося. Дякуємо.

Олександр

З Любою Черніковою я познайомився і університеті, ми разом навчалися на дизайні, багато часу проводили разом, здружилися, і я був свідком того, як вона починала свій бізнес і розвивала свій бренд. Тому, коли дружина, Марія, запропонувала обрати на весілля одяг в етно стилі — я одразу вирішив звернутися до Люби. Так що наш весільний одяг важливий для нас не тільки, як український, символічний, традиційний, а й тому, що його зробила моя найкраща подруга!

Ми з дружиною обирали стиль сукні і сорочки, кольори, фасон...В самій вишивці та орнаменті ми не дуже розумілися, тож залишили це Любі.

Після весілля вбрання ми зодягали лише для фотосесій. Воно береже пам'ять про наш день, тому ми будемо завжди берегти його. Родичі, друзі і, звісно, я були у захваті від сукні дружини, тому вдячний Любі, яка виконала це вбрання, що зробило наше весілля особливим.

Читати всі відгуки