Весілля

Марія та Адріан

Український дизайнерський одяг, Марія та Адріан

Марія

Я народилася і виросла в Івано-Франківську, але зараз живу в Нью-Йорку. Нещодавно відбулося моє весілля, на якому для мене було важливо носити весільну сукню, вишиту хукулевими кольорами та орнаментами (притаманні регіону, у якому я виросла). Мої пошуки потрібної людини привели мене до Люби. Вона родом з Івано-Франківська та має глибоке розуміння традицій. Вона зробила для мене чарівну та вишукану сукню, найкращу з усіх, що я мала чи навіть уявляла. Їй вдалося відтворити кожний елемент та деталь так, як я того хотіла. Крім того, вона зробила милу сукню у такому ж стилі для моєї 14-місячної дочки.

Хочу також додати, що весільне плаття було довгим, як і задумувалося для цієї події. Проте шкода було повісити його у шафі і більше не надягати. Через два дня після весілля я повернула плаття Любі, і вона зробила його коротшим. Тепер я можу носити своє чудове вбрання на свята та в інші важливі для українського народу дні.

Люба — справжня художниця і прекрасна людина. Дякую!

Адріан

Ми з моєю дружиною Марією живемо в Нью-Йорку. Проте одружувалися ми в Івано-Франківську і дуже хотіли провести весілля в українському стилі, використовуючи відповідні елементи, теми і, звісно ж, одяг. Щоб зробити традиційне вбрання (дві сукні та дві сорочки — для церемонії та попереднього вечора) з орнаментами регіону, потрібна була вміла та креативна людина, яка розуміє українські традиції та може втілити їх згідно до вимог сучасного стилю.

Щоб знайти її, Марія провела декілька онлайн-досліджень і порадилася з друзями. Усі шляхи вказали на Любу. І це був ідеальний вибір. Сукні та сорочки, виконані дизайнеркою, були вишуканими та красивими. Вони повністю відповідали побажанням, які ми з дружиною висловлювали — ба, навіть більше — нашим уявленням і думкам.

Хоч мої вишиті сорочки були виконані для весілля, я буду носити їх також на свята та з іншої нагоди. Дякую, Люба!

Читати всі відгуки