Український дизайнерський одяг, Марія та Адріан

Марія та Адріан

Український дизайнерський одяг, Оксана та Денис

Оксана та Денис

Український дизайнерський одяг, Марія та Сашко

Марія та Сашко

Український дизайнерський одяг, Надія та Антон

Надія та Антон

Український дизайнерський одяг, Христина та Тарас

Христина та Тарас

Український дизайнерський одяг, Ольга та Анжей

Ольга та Анжей

Український дизайнерський одяг, Соломія та Петер

Соломія та Петер

Український дизайнерський одяг, Людмила та Джухані

Людмила та Джухані

Підготовка до весілля — справа клопітка. І особливу увагу молодятам доводиться приділити, звичайно, вибору святкового вбрання, яке має відповідати цьому особливому дню. Багатий вибір у спеціалізованих салонах не завжди може задовільнити побажання та уявлення про ідеальний одяг. Особливо, якщо хочеться відшукати весільне вбрання в українському стилі.
Chernikova — саме той варіант, який допоможе вирішити це питання. Якісні тканини з вишитими старовинними орнаментами не лише гарно та загадково виглядають, а й несуть у собі зміст, силу та мудрість минулих поколінь.
Індивідуальне замовлення весільного вбрання від Chernikova — це:
Святковий одяг, що ідеально пасує до будь-якої фігури, росту та розміру. Дизайнер порекомендує найкращий силует та фасон і у той же час врахує всі висловлені молодятами побажання.
Можливість самостійно визначитися з українським орнаментом, який буде прикрашати вбрання. Надихнутися можна моделями, які представлені на сайті бренду (колекції чи онлайн-магазин), або самостійно знайти візерунок, який припаде до душі. Дизайнер запропонує найкращий варіант його подання.
За бажанням, самостійний вибір кольору тканини, декору та ниток, якими будуть вишиті візерунки.
Шанс втілити у життя мрію про ідеальне вбрання з українськими мотивами, що відповідає давнім традиціям та поєднує сучасність зі старовиною.
У Chernikova ви можете замовити:
— Весільне вбрання нареченої, яке допоможе підкреслити її любов до традицій, природи та Батьківщини.
— Весільне вбрання для чоловіків з лаконічним орнаментом, що відповідає їх характеру, мужності і силі.
— Парне вбрання для молодят, яке дозволить парі виглядати дуже гармонійно.
— Весільне вбрання для батьків молодят та інших членів сім'ї. Під замовлення можна відтворити будь-яку модель одягу з представлених на сайті.
Ціна весільного вбрання від Chernikova залежить від складності замовлення, тканини та фурнітури, а також кількості вишивки. Замовити одяг та отримати відповіді на всі питання ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером.