Марія та Адріан

Оксана та Денис

Марія та Сашко

Надія та Антон

Христина та Тарас

Ольга та Анжей

Соломія та Петер

Людмила та Джухані

Підготовка до весілля — справа клопітка. І особливу увагу молодятам доводиться приділити, звичайно, вибору святкового вбрання, яке має відповідати цьому особливому дню. Багатий вибір у спеціалізованих салонах не завжди може задовільнити побажання та уявлення про ідеальний одяг. Особливо, якщо хочеться відшукати весільне вбрання в українському стилі.
Chernikova — саме той варіант, який допоможе вирішити це питання. Якісні тканини з вишитими старовинними орнаментами не лише гарно та загадково виглядають, а й несуть у собі зміст, силу та мудрість минулих поколінь.
Індивідуальне замовлення весільного вбрання від Chernikova — це:
Святковий одяг, що ідеально пасує до будь-якої фігури, росту та розміру. Дизайнер порекомендує найкращий силует та фасон і у той же час врахує всі висловлені молодятами побажання.
Можливість самостійно визначитися з українським орнаментом, який буде прикрашати вбрання. Надихнутися можна моделями, які представлені на сайті бренду (колекції чи онлайн-магазин), або самостійно знайти візерунок, який припаде до душі. Дизайнер запропонує найкращий варіант його подання.
За бажанням, самостійний вибір кольору тканини, декору та ниток, якими будуть вишиті візерунки.
Шанс втілити у життя мрію про ідеальне вбрання з українськими мотивами, що відповідає давнім традиціям та поєднує сучасність зі старовиною.
У Chernikova ви можете замовити:
— Весільне вбрання нареченої, яке допоможе підкреслити її любов до традицій, природи та Батьківщини.
— Весільне вбрання для чоловіків з лаконічним орнаментом, що відповідає їх характеру, мужності і силі.
— Парне вбрання для молодят, яке дозволить парі виглядати дуже гармонійно.
— Весільне вбрання для батьків молодят та інших членів сім'ї. Під замовлення можна відтворити будь-яку модель одягу з представлених на сайті.
Ціна весільного вбрання від Chernikova залежить від складності замовлення, тканини та фурнітури, а також кількості вишивки. Замовити одяг та отримати відповіді на всі питання ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером.